Πραγματοποιήθηκαν οι εκλογές ανάδειξης νέων οργάνων της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Φοροτεχνικών Ελεύθερων Επαγγελματιών.
Για το Διοικητικό Συμβούλιο εκλέγονται οι (κατά αλφαβητική σειρά):
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ – [Ε.Ο.Φ.Ε.Ε. Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ]
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – [ΣΥΛ. ΛΟΓ. & ΦΟΡΟΤ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ]
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – [Σ.Ε.Ε.Λ.Φ.Ο. Ν. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ]
ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – [ΣΥΛ. ΛΟΓ.-ΦΟΡ. ΠΕΡΙΦ. ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ]
ΝΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ]
ΠΑΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ]
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – [Σ.Λ.Φ. Ν. ΡΟΔΟΠΗΣ]
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ]
ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]
ΤΣΙΩΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) – [Σ.Λ.Φ. ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΒΟΪΟΥ Ν. ΚΟΖΑΝΗΣ]
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]
Αναπληρωματικοί (κατά αλφαβητική σειρά):
ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε Ν. ΕΥΒΟΙΑΣ]
ΔΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ]
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – [Ε.Ο.Φ.Ε.Ε. Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ]
ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]
ΜΠΑΤΖΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – [Ε.Φ.Ε.Ε. ΞΑΝΘΗΣ]
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – [ΣΥΛ. ΕΠΑΓΓ. ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ]
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – [Ε.Λ.Φ.Ε.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ]
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ]
ΤΣΙΡΙΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – [ΣΥΛΛ. ΑΔΕΙΟΥΧΩΝ ΛΟΓ.-ΦΟΡΟΤ. ΧΑΝΙΩΝ]
ΧΑΜΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – [Ε.Λ.Φ.Ε.Ε. Ν. ΗΛΕΙΑΣ]
Για την Ελεγκτική Επιτροπή εκλέγονται οι (κατά αλφαβητική σειρά):
ΖΗΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – [Σ.Λ.Φ.Ε.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ]
ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ]
ΠΕΓΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – [ΣΥΛ. ΛΟΓ. & ΦΟΡΟΤ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ]
Αναπληρωματικοί (κατά αλφαβητική σειρά):
ΜΠΙΝΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΣΕΡΡΩΝ]
Ως Αντιπρόσωποι στην ΓΣΕΒΕΕ εκλέγονται οι (κατά αλφαβητική σειρά):
ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ]
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – [Σ.Φ.Ε.Ε Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ]
ΖΥΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΗΜΑΘΙΑΣ]
ΚΑΣΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – [Ε.Λ.Φ.Ε.Ε. ΡΟΔΟΥ]
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – [Ε.Ο.Φ.Ε.Ε. Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ]
ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – [.Φ.Ε.Ε. ΛΕΣΒΟΥ]
ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]
ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]
ΝΑΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε Ν. ΓΡΕΒΕΝΩΝ]
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – [ΣΥΛ. ΕΠΑΓΓ. ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ]
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε. Ν. ΚΙΛΚΙΣ]
ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ]
ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ]
Αναπληρωματικοί (κατά αλφαβητική σειρά):
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε. ΑΡΤΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ]
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – [Ε.Λ.Φ.Ε.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ]
ΦΡΟΥΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – [Ε.Φ.Ε.Ε ΑΤΤΙΚΗΣ]