Οι σταυροί των υποψηφίων στο ΤΕΕ/ΤΚΜ

 

Αυτά είναΙ τα αποτελέσματα στις εκλογές των μηχανικών του ΤΕΕ/ΤΚΜ, κατά τις οποίες η παράταξη Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών (ΔΚΜ)  που πρόσκειται στη ΝΔ αναδείχτηκε πρώτη δύναμη, με ποσοστό 45,02%.

Τα αποτελέσματα του ΤΕΕ/ Τμήματος κεντρικής Μακεδονίας 

Ψηφίσαντες:

Έγκυρα: Άκυρα: Λευκά:

4868

4729

78

61

 

 

1      ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΔΥΝΑ.ΜΗ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ699
2      ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ (ΑΚΜΗ)121
3      ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)2225
4      ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ275
5      ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΔΗΣΥΜ- ΚΜ)678
6      ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Ελ.ΕΜ)106
7      ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ184
8      ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟ ΤΕΕ441
ΣΥΝΟΛΟ:4729

ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΔΥΝΑ.ΜΗ. ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  • ΑΛΒΑΝΟΣ Κωνσταντίνος Α. 53
  • ΑΝΤΙΒΑΛΙΔΗΣ Παναγιώτης Χ. 286
  • ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αριστείδης (’ρης) Θ. 98
  • ΒΛΑΧΟΣ Ευάγγελος Σ. 47
  • ΒΛΑΧΟΣ Παύλος Π. 87
  • ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ Ευφροσύνη (Φρόσω) Α. 82
  • ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Βασίλειος Ν. 119
  • ΔΑΛΛΑ Φανή Γ. 107
  • ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ Στέργιος Κ. 41
  • ΔΗΜΟΥ Αστέριος Δ. 18
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΟΣ Αθανάσιος Δ. 29
  • ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ελευθέριος Χ. 112
  • ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Αθανάσιος Ι. 73
  • ΚΕΡΚΙΡΗ Σουλτάνα Α. 11
  • ΚΕΤΕΝ Βασίλειος Α. 41
  • ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Ροδάνθη Ν. 49
  • ΚΟΥΡΟΥΠΑΣ Χρήστος Γ. 45
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Φωτεινή (Φανή) Α. 7
  • ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κωνσταντίνος Η. 61
  • ΛΙΑΚΟΥ Ευαγγελία (Γκέλλυ) Ε. 58
  • ΜΑΓΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Χαράλαμπος Γ. 69
  • ΜΑΝΟΥ Θεοδώρα (Δώρα) Χ. 106
  • ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Χρήστος Ν. 35

 

 

24 ΜΗΤΡΟΥ Δημήτριος Ε.206
25 ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ Συμεών Α.37
26 ΝΑΝΟΣ Ιωάννης Α.133
27 ΝΑΣΤΟΣ Ζήσης Α.36
28 ΝΕΝΕ Χρυσούλα Σ.29
29 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ Μάρθα Θ.26
30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Αλέξανδρος Γ.71
31 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ Γεώργιος Θ.52
32 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Πασχάλης Δ.65
33 ΠΛΙΑΤΣΙΟΣ Νικόλαος Κ.18
34 ΣΚΟΡΔΑΣ Αθανάσιος Θ.79
35 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ιωάννης Μ.93
36 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Στυλιανή (Λιάνα) Δ.67
37 ΤΣΑΜΠΑΖΗ Αμαλία Μ.31
38 ΤΣΙΟΥΡΑΣ Ευάγγελος (’κης) Χ.37
39 ΤΣΙΡΕΜΕ ’ννα Ι.28
40 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Απόστολος Χ.33
41 ΧΑΤΖΑΚΗΣ Νικόλαος Δ.74
42 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ Θωμάς Φ.79

ΗΜΑΘΙΑΣ

1    ΤΑΤΣΗΣ Κωνσταντίνος Α. 111

ΠΕΛΛΑΣ

 

1 ΖΑΜΙΝΟΥ Ελένη Σ.28
2 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ Χαράλαμπος Ι.40
3 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Πέτρος Σ.39

ΠΙΕΡΙΑΣ

 

1 ΜΑΓΚΑΤΣΑΣ Δημήτριος Κ.42
2 ΜΠΑΤΑΛΑΣ Βασίλειος Δ.58
3 ΡΑΛΛΗΣ Αντώνιος Ε.28

ΣΕΡΡΩΝ

 

1 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος Κ.34
2 ΚΑΦΕΣΤΙΔΗΣ Ιωάννης Α.17
3 ΤΕΡΖΙΔΗΣ Αναγνώστης Α.84

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

  • ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ Θεόδωρος Γ. 26
  • ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ Ηλίας Ε. 80

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ (ΑΚΜΗ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

1 ΑΒΡΑΜΗΣ Στυλιανός Κ.12
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ Μαρία Κ.33
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος Χ.39
4 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος Β.9
5 ΒΑΡΥΤΗΣ Εμμανουήλ Δ.6
6 ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ Δημήτριος Γ.20
7 ΔΑΥΙΔ Κωνσταντίνος Ν.15
8 ΚΑΛΦΑΣ Ανέστης Ι.25
9 ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ Αθανάσιος Ν.13
10 ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γεώργιος Α.9
11 ΚΟΡΛΟΣ Απόστολος Β.12
12 ΚΩΝΣΤΑΣ Γρηγόριος Ν.23
13 ΜΑΜΟΥΡΗ Πολυχρονία Π.8

 

 

14 ΜΑΝΣΟΥΡ Γκάμπριελ Φ.46
15 ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Συμεών Α.9
16 ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ Ανδρέας Ε.17
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος Θ.6
18 ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ Ευλαμπία Α.18
19 ΤΣΑΛΟΥΜΗΣ Κωνσταντίνος Ε.15
20 ΤΣΙΑΦΗΣ Χρίστος Ι.54
21 ΧΟΜΣΙΟΓΛΟΥ Ηλίας Δ.63
22 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Αναστάσιος Χ.33
23 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Δημήτριος Σ.9
24 ΨΗΜΜΕΝΟΣ Σωτήριος Δ.31

ΗΜΑΘΙΑΣ

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος Α. 7

ΣΕΡΡΩΝ

1 ΣΑΓΡΗΣ Δημήτριος Σ. 13

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Α. 18

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Κ.Μ.)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

1 ΑΜΠΟΝΗΣ Δημήτριος Γ.109
2 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ Κωνσταντίνος Γ.377
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Παντελής Δ.341
4 ΒΟΥΤΣΑΣ Αλέξανδρος Π.120
5 ΓΙΑΝΝΗ Μαρία Σ.70
6 ΓΙΩΤΑ Ευαγγελία Α.109
7 ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ’ννα Η.165
8 ΔΙΑΜΑΝΤΗ Ελένη Γ.343
9 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ Γρηγόριος Γ.313
10 ΔΡΕΠΑΝΙΩΤΗΣ Ιωάννης Σ.166
11 ΘΕΟΔΟΣΕΛΗ Μαρία Δ.186
12 ΙΩΑΝΝΟΥ Δημήτριος Ι.373
13 ΚΑΔΙΑΝΟΣ Σταύρος Δ.138
14 ΚΙΖΙΡΙΔΟΥ Αλεξάνδρα Ν.170
15 ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Φώτιος Α.725
16 ΚΟΥΡΙΔΗΣ Χαρίτων Μ.566
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Αθηνά Β.106
18 ΛΙΤΑΣ Γεώργιος Χ.85
19 ΜΟΥΝΤΕΛΟΣ Σταύρος Γ.97
20 ΜΠΑΝΙΑΣ Γεώργιος Φ.365
21 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Χάρης Κ.156
22 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ Εμμανουήλ Κ.936
23 ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ Βασίλειος Ν.353
24 ΜΥΛΩΝΑΣ Θεόφιλος Κ.214
25 ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ Κωνσταντινιά (Νάντια) Δ.80
26 ΠΕΡΤΖΙΝΙΔΗΣ Ηλίας Π.602
27 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Χρήστος Ν.101
28 ΠΡΟΙΟΣ Απόστολος Τ.665
29 ΡΑΪΔΗΣ Δημήτριος Χ.247
30 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος Α.94
31 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ Πολυξένη (Τζένη) Ν.255
32 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Παύλος Γ.323

 

 

33 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Σπυρίδων Χ.182
34 ΤΖΗΚΑΣ Κωνσταντίνος Χ.133
35 ΤΖΙΩΓΑΣ Χαράλαμπος Α.155
36 ΤΟΥΣΙΝΑ Στυλιανή (Λιάνα) Ι.247
37 ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ Γεώργιος Μ.1036
38 ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ Ιωάννης Σ.224
39 ΧΑΤΖΗΜΑΡΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος Α.152
40 ΧΑΤΖΙΚΟΣ Κωνσταντίνος Β.160
41 ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ Γεώργιος Ι.360
42 ΧΩΜΑΤΑΣ Ιωάννης Σ.49

ΗΜΑΘΙΑΣ

  • ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Αναστασία Α. 135
  • ΜΙΧΑΛΙΑΣ Γεώργιος Π. 266
  • ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ Κωνσταντίνος Α. 347

ΚΙΛΚΙΣ

 

1 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Χρήστος Γ.72
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ιωάννης Δ.317
3 ΤΡΕΓΚΑΣ Τραϊανός Γ.256

ΠΕΛΛΑΣ

 

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Ελευθέριος Χ.382
2 ΑΡΓΥΡΟΣ Βασίλειος-Απόστολος(’κης) Ν.197
3 ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ Σοφοκλής Θ.121

ΠΙΕΡΙΑΣ

 

1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος Γ.308
2 ΜΠΙΣΜΠΑΣ Κωνσταντίνος Ι.274
3 ΠΙΤΣΙΑΣ Απόστολος Ν.128

ΣΕΡΡΩΝ

 

1 ΖΔΟΥΜΠΑ Θεοδώρα Π.159
2 ΚΑΦΕΣΤΙΔΗΣ Αναγνώστης Ι.487
3 ΤΣΑΒΔΑΡΟΓΛΟΥ Χαράλαμπος Λ.104

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

  • ΑΡΓΥΡΟΣ Ζαχαρίας Ι. 93
  • ΤΣΑΛΔΑΡΗ Πολυξένη Δ. 167
  • ΧΛΙΟΥΜΗΣ Ανδρέας Σ. 464

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

1 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος Κ.66
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Μελπομένη Π.12
3 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ Μαρία Ν.15
4 ΑΡΕΣΤΗΣ – ΧΑΡΤΑΜΠΙΛΑΣ Σταύρος Ι.11
5 ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΗΣ Αστέριος Ν.9
6 ΓΑΤΣΙΟΣ Στυλιανός Π.9
7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Γεώργιος Χ.3
8 ΖΩΚΑΣ Ζήσης Ν.26
9 ΖΩΚΑΣ Νικόλαος Ζ.49
10 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ Βικτωρία Ι.14
11 ΚΑΡΕΚΛΑΣ Μάριος Σ.12
12 ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ Γεώργιος Σ.7
13 ΚΕΣΣΙΣΗ Μαρία Β.19
14 ΚΟΚΚΑΛΗ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΝΗ Κωνσταντίνα Σ.9

 

 

15 ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ Κωνσταντίνος Δ.14
16 ΚΟΥΡΟΣ Νικόλαος Α.15
17 ΚΟΥΣΗΣ Παναγιώτης Β.13
18 ΛΕΣΠΟΥΡΙΔΗΣ Σάββας Π.14
19 ΜΑΚΡΗΣ Χρήστος Β.8
20 ΜΑΝΘΟΣ Κωνσταντίνος Σ.4
21 ΜΑΤΖΟΥΛΑ Φεβρωνία Π.14
22 ΜΑΤΖΟΥΛΑΣ Γεώργιος Π.8
23 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Αθανάσιος Σ.7
24 ΜΠΑΛΤΙΚΑΣ Βασίλειος Ν.75
25 ΝΙΚΟΠΟΛΙΤΙΔΟΥ Παρθένα (Νένα) Ν.21
26 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κλέων Γ.7
27 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ Μάριος Ν.63
28 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αργυρούλα Χ.10
29 ΠΑΠΑΣ Κωνσταντίνος Χ.9
30 ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ Αναστάσιος Γ.19
31 ΡΑΠΤΑΚΗΣ Γεώργιος Α.10
32 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Χαράλαμπος Θ.11
33 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ευμορφίλη (Λίτσα) Π.14
34 ΣΜΠΡΙΝΗ Αναστασία Ι.13
35 ΤΑΟΥΣΙΑΝΗ Αικατερίνη Η.10
36 ΤΙΚΕΛΛΗΣ Στέφανος Ι.18
37 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Παύλος Α.8
38 ΤΣΙΓΑΡΑ Ειρήνη Ν.14
39 ΤΣΙΜΟΥΡΑ Ιφιγένεια Δ.15
40 ΤΣΙΤΙΝΗΣ Δημήτριος Π.68
41 ΧΑΒΑΤΖΑ Έλλη Γ.13
42 ΧΑΛΚΙΔΟΥ Σοφία Ι.

ΗΜΑΘΙΑΣ

18
 

1 ΓΑΛΑΝΟΣ Νικόλαος Σ.

 

23

2 ΛΑΚΗΝΑΝΟΣ Αγγελάκης Ι.19
3 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Ηλίας Λ.2
ΚΙΛΚΙΣ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θεόδωρος Σ.22
2 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Αναστάσιος Γ.16
3 ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ Ιωάννης Α.17

ΠΕΛΛΑΣ

  • ΛΑΜΠΡΟΥ Δέσποινα Γ. 9
  • ΤΣΟΥΜΑΝΑΣ Νικόλαος Γ. 4

ΠΙΕΡΙΑΣ

  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Δ. 10
  • ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Πολύκαρπος Θ. 10
  • ΤΣΟΥΠΕΗΣ Νικόλαος Α. 23

ΣΕΡΡΩΝ

1 ΠΑΠΟΥΔΑΣ Ιωάννης Π. 10

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΔΗΣΥΜ-ΚΜ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

1 ΑΓΓΕΛΗΣ Ευάγγελος Δ.52
2 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Ανέστης Κ.27
3 ΒΟΥΛΟΥΔΗΣ Γεώργιος Α.10
4 ΒΟΥΡΡΟΣ Αναστάσιος Θ.21

 

 

5 ΒΡΑΓΓΑΛΑΣ Κωνσταντίνος Β.74
6 ΓΚΑΓΚΑΣ Στέφανος Ο.21
7 ΔΟΥΝΑΒΗ Αντιγόνη Μ.109
8 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Απόστολος Ν.26
9 ΙΨΑΚΗΣ Δημήτριος Κ.28
10 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ Ζήσης Σ.24
11 ΚΑΝΤΟΓΛΟΥ Κλεάνθης Κ.19
12 ΚΑΡΑΜΟΣΧΟΣ Νικόλαος Π.162
13 ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ Χρήστος Ι.50
14 ΚΑΤΕΧΗΣ Κυριάκος Π.25
15 ΛΑΔΑΣ Θεόδωρος Ε.42
16 ΜΑΝΙΚΑΣ Χρήστος Α.57
17 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ Γεώργιος Ε.226
18 ΜΑΤΖΗΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος Χ.41
19 ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ Εμμανουήλ Χ.34
20 ΜΙΧΑΗΛ Αβραάμ Β.11
21 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος Α.90
22 ΜΠΕΤΟΣ Αλέξανδρος Α.67
23 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία Κ.26
24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Ιωάννης Α.75
25 ΠΑΝΙΔΗΣ Ανδρέας Α.38
26 ΠΑΝΩΡΗΣ Κωνσταντίνος Δ.55
27 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης Β.50
28 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ Θεμιστοκλής Α.30
29 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Βασίλειος Κ.51
30 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Μιχαήλ Ν.238
31 ΠΑΤΑΒΡΑΣ Ελευθέριος Α.170
32 ΠΟΛΙΤΗΣ Μαυρίκιος Γ.26
33 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ηλέκτρα Ζ.99
34 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος Δ.55
35 ΣΕΜΕΡΤΣΙΔΗΣ Αντώνιος Κ.129
36 ΣΠΥΡΙΔΗΣ Μιλτιάδης Ο.50
37 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ Απόστολος Ν.138
38 ΤΟΥΡΤΟΥΡΑ Δέσποινα Π.62
39 ΤΣΑΒΔΑΡΛΗΣ Στέργιος-Στέλιος Δ.14
40 ΦΡΑΓΚΙΔΗΣ Αιμίλιος Σ.26
41 ΧΑΡΙΣΤΟΣ Σπυρίδων Ν.27
42 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ Παύλος Ε.

ΗΜΑΘΙΑΣ

72
 

1 ΓΚΙΟΝΟΓΛΟΥ Έλενα Χ.

 

38

2 ΚΑΖΕΛΙΔΟΥ Αικατερίνη Κ.118
3 ΚΟΓΙΑΣ Γεώργιος Ι.96

ΚΙΛΚΙΣ

  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κυριάκος Μ. 52
  • ΦΡΕΓΓΙΔΗΣ ’γγελος Λ. 44

ΠΕΛΛΑΣ

  • ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος Θ. 51
  • ΣΟΥΚΙΑΣ Χρήστος Ε. 50

ΠΙΕΡΙΑΣ

 

1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Αναστάσιος Θ.55
2 ΣΑΜΑΡΑΣ Δανιήλ Ν.155
3 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ Διονύσιος Γ.101

 

ΣΕΡΡΩΝ

 

1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Φώτιος Θ.66
2 ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ Αλέξανδρος Γ.105
3 ΠΑΣΙΟΣ Ιωάννης Δ.85
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
1 ΒΑΓΓΕΛΗ Δήμητρα-Μαρία Α.47
2 ΜΠΡΟΚΟΣ Γεώργιος Ι.34
3 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Κατάκαλος (Ακης) Ζ.75

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Ελ.ΕΜ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

1 ΑΡΓΥΡΟΣ Βασίλειος Σ.21
2 ΖΕΡΒΑΚΗΣ Κωνσταντίνος Γ.20
3 ΚΑΣΤΩΡΗ Γεωργία Α.19
4 ΚΟΥΛΙΚΑΣ Πέτρος Ι.24
5 ΚΥΡΤΖΑΛΙΩΤΗΣ Δημήτριος Θ.18
6 ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ Ευστράτιος Ν.18
7 ΟΥΖΟΥΝΗΣ Μιχαήλ Η.25
8 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ Παναγιώτης Χ.26
9 ΠΑΝΤΖΗΣ Θωμάς Ε.20
10 ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ Δημήτριος Α.34
11 ΧΗΡΑΚΗ Ελένη Ν.72

ΗΜΑΘΙΑΣ

1 ΒΑΣΣΟΣ Αντώνιος Δ. 31

ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

1 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ Ηλέκτρα Ι.8
2 ΑΝΤΑΡΑΣ Λάμπρος Χ.29
3 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Ελευθέριος Χ.18
4 ΒΕΛΛΙΟΥ Γεωργία Χ.15
5 ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ Στέλλα Δ.22
6 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ Νικόλαος Ε.15
7 ΓΚΟΛΕΜΗΣ Βασίλειος Ι.8
8 ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ Ιάσονας Κ.10
9 ΕΞΑΡΧΟΣ Νικόλαος Γ.14
10 ΘΕΟΦΙΛΟΥ Μιχαήλ Β.16
11 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ελευθέριος Σ.12
12 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γεώργιος Ι.27
13 ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ Ιωάννης Γ.31
14 ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ Θεόδωρος Κ.16
15 ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ Αθανάσιος Γ.48
16 ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ Δήμητρα-Βασιλεία Ε.23
17 ΚΟΥΒΑΡΗΣ Παντελής Μ.7
18 ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗΣ Μάριος Ι.8
19 ΛΙΑΠΗΣ Κωνσταντίνος Α.4
20 ΛΟΥΚΡΗ Δωροθέα Π.10
21 ΜΗΤΖΙΑΣ Ιωάννης Κ.20
22 ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΣ Σταμάτιος Σ.10
23 ΜΠΑΛΑΣΗΣ Ευγένιος Γ.13
24 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ Κωνσταντίνα (Ντίνα) Χ.15
25 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δημήτριος Ι.4

 

 

26 ΠΑΙΣΙΟΥ Καρολίνα Δ.21
27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας Α.4
28 ΡΑΠΤΗΣ ΜΠΙΜΠΛΙΑΣ Κωνσταντίνος Δ.3
29 ΣΑΜΔΑΝΗΣ Κωνσταντίνος (Ιταλός) Β.49
30 ΤΕΚΙΡΔΑΛΗΣ Γεώργιος Κ.7
31 ΤΡΑΝΤΙΔΗΣ Παντελεήμων Χ.7
32 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ Σάββας Β.36
33 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ Ιωάννα Χ.12
34 ΤΣΙΜΗΓΚΑΣ Ευάγγελος Σ.13
35 ΤΣΟΥΤΣΗΣ Κωνσταντίνος Π.22
36 ΧΑΤΖΗΤΑΚΗ Ευαγγελία Ε.8
37 ΧΡΙΣΤΑΝΗΣ Στυλιανός Κ.10

ΗΜΑΘΙΑΣ

1 ΣΟΥΝΑΠΟΓΛΟΥ Θωμάς Δ. 14

ΠΕΛΛΑΣ

1 ΜΠΑΛΙΑΣΗΣ Αναστάσιος Π. 7

ΠΙΕΡΙΑΣ

1 ΦΩΤΑΣ Νικόλαος Δ. 4

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

  • ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ Ελισσάβετ Θ. 6
  • ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Φραγκίσκος Γ. 12

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟ ΤΕΕ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

1 ΑΛΕΞΙΟΥ Νικόλαος Σ.31
2 ΑΠΟΤΣΟΣ Πέτρος Γ.33
3 ΒΑΦΕΙΔΟΥ Αικατερίνη Γ.11
4 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Κυριακή Α.32
5 ΓΑΒΡΙΗΛ Νικόλαος Η.34
6 ΓΑΛΑΝΑΚΗ-ΚΑΛΙΒΑΤΣΗ Τριανταφυλλιά Μ.62
7 ΓΚΑΝΟΥΛΗΣ Φίλιππος Ι.54
8 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ Αθανάσιος Γ.25
9 ΔΟΥΪΤΣΗΣ Χρήστος Σ.36
10 ΔΩΣΣΑΣ Γεράσιμος (Τζέρυ) Σ.44
11 ΕΛΑΡΤΖΑ Νάρκισσος Μ.6
12 ΖΑΜΠΕΤΑΣ Κωνσταντίνος Α.26
13 ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΝΩΛΗ Όλγα (Όλια) Η.65
14 ΖΗΣΗΣ Ξενοφών Ι.32
15 ΚΑΖΑΚΟΣ Ιωάννης Ζ.37
16 ΚΑΚΑΓΙΑ Κορνηλία Κ.28
17 ΚΑΛΙΒΑΤΣΗΣ Σωτήριος Γ.66
18 ΚΕΤΟΓΛΙΔΟΥ Δέσποινα Α.47
19 ΚΟΥΣΙΔΗΣ Βασίλειος Α.18
20 ΚΡΥΟΥ Κωνσταντινιά Β.91
21 ΛΙΒΑΝΙΟΥ Αργυρώ Β.37
22 ΜΑΝΟΣ Ευστράτιος Γ.53
23 ΜΠΑΚΗΣ Γεώργιος Α.31
24 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΙΔΗΣ Γεώργιος Ι.27
25 ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ Αλέξανδρος Σ.23
26 ΜΠΟΥΡΑΣ Βενέτιος Α.66
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σάββας Α.28
28 ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ελένη-Ζιζίν Α.25

 

 

29 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γεώργιος Δ.20
30 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Νικόλαος Γ.20
31 ΣΑΒΒΙΔΟΥ Ελισάβετ Θ.18
32 ΣΑΜΑΡΑΣ Πέτρος Ε.34
33 ΤΟΣΚΑΣ-ΤΑΣΙΟΣ Μιλτιάδης Λ.29
34 ΤΣΙΤΣΟΥ Αφροδίτη Χ.24
35 ΤΣΙΩΝΑΣ Ιωάννης Α.75
36 ΤΣΟΥΜΑΛΑΚΟΣ Νέστορας Σ.84
37 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗ Ελευθερία Ε.30
38 ΦΟΥΤΖΙΤΖΗ Αναστασία Β.45
39 ΦΩΤΙΟΥ Αθανάσιος Δ.43
40 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος Μ.69

ΗΜΑΘΙΑΣ

  • ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ Ευαγγελία Θ. 41
  • ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ Ιωάννης Α. 21

ΚΙΛΚΙΣ

1 ΦΟΥΡΑΣ Πέτρος Γ. 12

1 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Νικόλαος Κ.22
2 ΣΥΡΚΟΥ Ελένη (Νένη) Γ.33
3 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Παύλος Θ.20

 

ΠΕΛΛΑΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

  • ΝΤΑΓΛΙΟΥΔΗΣ Αντώνιος Α. 25
  • ΦΩΤΙΟΥ Θωμάς Α. 10

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

1 ΒΡΑΣΤΑΜΝΟΣ Γεώργιος Ι.25
2 ΓΛΑΡΑΚΗΣ Ιωάννης Σ.23
3 ΔΑΛΛΙΟΣ Λάζαρος Α.22

 

No Comments Yet

Comments are closed